KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14325023
nr 1432 5023
Stig Södersten
(1906-1979), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Vid pianot". Olja på pannå, 41x53, yttermått inklusive ram: 50x64 cm
Stig Södersten, svensk bildkonstnär född 1906, död 1979.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 22 november 2021
kl 18:33:34
100 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
Stig Södersten
Läs mer om Stig Södersten